- EPSON

Цена
€17 92 / 35 05 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L6460/L6490/L6550/L6570/L11160/L15150/L15180/M15140 - 112 EcoTank - Yelow Ink Bottle - PN C13T06C44A - `6000 pages / 70,0 ml`
Тежест: kg
Цветове: Жълт
Ресурс: 6000 pages / 70,0 ml
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
БУТИЛКА МАСТИЛО ЗА EPSON L6460/L6490/L6550/L6570/L11160/L15150/L15180/M15140 - 112 EcoTank - Yelow Ink Bottle - PN C13T06C44A - `6000 pages / 70,0 ml`
Тежест: kg
Цветове: Жълт
Ресурс: 6000 pages / 70,0 ml
Съвместим вид: Оригинален артикул
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Жълт |
| Капацитет (страници) (pages) | 6000 страници |
| Обем (ml) | 112 ml |
| Съвместима серия принтери | Epson L11160 / L15150 / L15160 / WF-C5710 / WF-C5790 |
| OEM код | C13T06C44A |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Оригинална бутилка мастило Epson T06C44A жълто (112ml)
Получете ярки жълти разпечатки с висок добив за вашия Epson EcoTank принтер с тази оригинална бутилка мастило. Проектирана за лесно зареждане и постоянен резултат, тя осигурява до 6000 страници на бутилка, намалявайки отпадъците и разходите.
Ключови Предимства
- Висок добив на страници — До 6000 страници на бутилка, което намалява честотата на зареждане.
- Оригинално качество Epson — Осигурява живи, устойчиви на размазване разпечатки и надеждна работа на принтера.
- Лесно зареждане — Бутилката с ключ предпазва от разливи и прави зареждането лесно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Жълт |
| Тип мастило | Багрилно |
| Обем | 112 ml |
| Капацитет (страници) | 6000 страници |
| Съвместима серия принтери | Epson EcoTank L6460/L6490/L6550/L6570/L11160/L15150/L15180/M15140 |
| OEM код | C13T06C44A |
| Тип | Оригинална |
| Капацитет | Стандартен |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1 x Бутилка мастило Epson T06C44A жълто (112ml)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




